Heren Aanwezigheidsklassement

Heren 

  Naam Aantal aanwezigheden
1 Boussery Wim 17
2 Pollentier Richard 17
3 Schepens Bart 17
4 Stroobant Kian 16
5 Devos Wim 15
6 Geldhof Benny 15
7 Devriendt Marc 14
8 Gouwy Davy 14
9 Jaques Hans 14
10 Godderis Bart 13
11 Masselis Jeroen 13
12 Brassaert André 12
13 Vancraeyenest Pierrot 12
14 Wybo Paul 12
15 Claeys Chris 11
16 Godderis Yoni 11
17 Vanderheeren Stijn 11
18 Colpaert Cris 10
19 Descheemaecker Erik 10
20 Deschrijver Jan 9
21 Priem Victor 9
22 De Ruwe Frank 8
23 Taelman Frederik 7
24 Becue Hans 6
25 Lauwyck Geert 4
26 Nollet Koen 2
27 Vandenbruwaene Marc 2
28 Gesquière Wouter 1
29 Manhout Giovanni 1
30 Pattyn Rob 1
31 Pollefeyt Jan 1
32 Vancompernolle Koen 1
33 Bogaert Pieter-Jan 0
34 Claeys Anthony 0
35 Deblauwe Bernie 0
36 D'hondt Hervé 0
37 Duyck Brecht 0
38 Florizoone Pieter 0
39 Manhout Eric 0
40 Panneels François 0
 
 
 
 
 

Heren Wedstrijdklassement

Heren

  Seniores TOTAAL PUNTEN
1 Godderis Yoni 29
2 Stroobant Kian 24
3 Gouwy Davy 15
4 Godderis Bart 13
5 Bogaert Pieter-Jan 0
6 Claeys Anthony 0
7 Deblauwe Bernie 0
8 Duyck Brecht 0
9 Gesquière Wouter 0
10 Masselis Jeroen 0
11 Priem Victor 0
12 Vanderheeren Stijn 0
     
  Veteranen 1 TOTAAL PUNTEN
1 Geldhof Benny 28
2 Boussery Wim 28
3 Schepens Bart 27
4 Pollentier Richard 25
5 Wybo Paul 21
6 Devos Wim 19
7 Jaques Hans 11
8 Becue Hans 0
9 Claeys Chris 0
10 De Ruwe Frank 0
11 D'hondt Hervé 0
12 Florizoone Pieter 0
13 Manhout Giovanni 0
14 Panneels François 0
15 Pattyn Rob 0
16 Taelman Frederik 0
17 Vancompernolle Koen 0
18 Vandenbruwaene Marc 0
     
  Veteranen 2 TOTAAL PUNTEN
1 Colpaert Cris 30
2 Devriendt Marc 15
3 Vancraeyenest Pierrot 14
4 Brassaert André 0
5 Descheemaecker Erik 0
6 Deschrijver Jan 0
7 Lauwyck Geert 0
8 Manhout Eric 0
9 Nollet Koen 0
10 Pollefeyt Jan 0

Dames Aanwezigheidsklassement

Dames

  Naam Aantal aanwezigheden
1 Callewaert Sissi 17
2 Slabbinck Erna 17
3 Haest Nancy 16
4 Melis Mariann 16
5 Dewulf Sabine 14
6 Van Steerteghem Sonja 14
7 Vandecasteele Heidi 14
8 Vandesteene Isolde 13
9 Coudron Carla 12
10 Cuylle Katrien 12
11 Denys Lieselot 12
12 Descheemaecker Hanne 12
13 Persyn Annelies 12
14 Struyve Inge 11
15 Guilini Caroline 10
16 Van Eygen Cisca 9
17 Derynck Lieve 8
18 Grymonpon Griet 7
19 Brouckmeersch Caroline 6
20 Vancraeyenest Elke 2
21 De Backer Faye 0
22 Maene Christine 0
23 Van Den Abeele Ine 0

Dames Wedstrijdklassement

Dames

  Dames Senioren TOTAAL PUNTEN
1 Callewaert Sissi 30
2 Denys Lieselot 28
3 De Backer Faye 0
4 Descheemaecker Hanne 0
5 Persyn Annelies 0
6 Van Den Abeele Ine 0
7 Vancraeyenest Elke 0
     
  Dames Veteranen TOTAAL PUNTEN
1 Haest Nancy 30
2 Slabbinck Erna 27
3 Melis Mariann 14
4 Van Steerteghem Sonja 12
5 Vandesteene Isolde 11
6 Guilini Caroline 10
7 Brouckmeersch Caroline 0
8 Coudron Carla 0
9 Cuylle Katrien 0
10 Derynck Lieve 0
11 Dewulf Sabine 0
12 Grymonpon Griet 0
13 Maene Christine 0
14 Struyve Inge 0
15 Van Eygen Francisca 0
16 Vandecasteele Heidi 0

 

 

 

 

 

Halve marathonklassement

Tussenstand 2018-2019

 

Naam Tijd Plaats Datum
Gesquière Wouter 1u44'58" Lenteloop Gits 24 maart 2019
Descheemaecker Hanne 2u06'38" Course du Souvenir Ploegsteert 11 november 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

Marathonklassement

 Tussenstand 2018 - 2019

 

Naam Tijd Plaats Datum
Gouwy Davy 3u26'55" Rotterdam  7 april 2019
Gesquière Wouter 4u03'47" Rotterdam  7 april 2019

Geen evenementen
www.000webhost.com